У мішку знаходятся 10 кубиків Навмання беруть 4 кубики Обчислити ймовірність того що послідовно

з'являться кубики з намерами 1,2,3,4 якщо їх беруть неповертаючи

Ответы на вопрос

Отвечает Федас Ариана.

n=A^{4}_{10}=\frac{10!}{(10-4)!}= \frac{10!}{6!}=\frac{6!\cdot 7\cdot 8\cdot 9\cdot 10}{6!} =7\cdot 8\cdot 9\cdot 10=5040

m=1

По формуле классической вероятности

p=\frac{m}{n} =\frac{1}{5040}