Якщо в банк на депозит покласти 5000 гривень під 15 річних то скільки можна отримати через 1 рік


Ответы на вопрос

Отвечает Яремчук Каміла.

Ответ:

5750

Объяснение:

1)5000/100=50-1%

2)50*15=750-15%

3)5000+750=5750ГРН