Знайдіть суму перших п"яти членів геометричної прогресії у якій b1= 1/32, q=2


Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Алина.

Ответ:

S=b1(q^n-1)/(q-1)

S=(1/32)(2⁵-1)/(1)=1-1/32=31/32

Объяснение: