Знайдіть суму 5 перших членів геометричної прогресії якщо вона задача формулою b3=8, b6=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Коротков Рома.
S=4
S=b1*q^(n-1)/(q-1)
b6=b1*q^5
b3=b1*q^2
q^3=1/8
q=1/2
8=b1*1/4
b1=32
S=32*(1/2)^4/(1/2)=4