При якому додатньому значенні x числа х+4, 5х-1 та 9х+1 є послідовними членами геометричної

прогресії?​

Ответы на вопрос

Отвечает Коростова София.

Ответ х=3

x+4

5x-1

9x+1

bn-1*bn+1=(bn)^2

(x+4)(9x+1)=(5x-1)^2

9x^2+4+36x+x=25x^2+1-10x

16x^2-47x-3=0

x=(47+-√(2209+192))/32=(47+-49)/32

x1=3

x2=-1/16