В яких точках графік рівняння 3x + 4y = 12 перетинае осі координат


Ответы на вопрос

Отвечает Атамурзаева Алима.

Ответ:

x=0

4y=12

y=12/4=3

y=0

3x=12

x=12/3=4

(0;3);(4;0)