У геометричній прогресії (bn)знайдіть b5 якщо b1=625, q=1/5


Ответы на вопрос

Отвечает Зайнуллина Рената.
Розв'язання: bn = b1•q^(n-1)
b1 = 625, q = 1/5
b5 = b1•q⁴
b5 = 625(1/5)⁴= 625(1⁴/5⁴) = 625(1/625) = 625/625 = 1.
Відповідь: 1