Розв'язати систему рівнянь, дам 20 балів2x-y=1 x-y=7​


Ответы на вопрос

Отвечает Кічун Діма.

Ответ:

x = -6, y = -13

Объяснение:

2x-y=1

x-y=7​

x = 7+y

2 ( 7+ y) - y = 1

14 + 2 y - y = 1

14 + y = 1

y = 1-14 = -13

X = 7-13 = -6