Обчислити 5 член геометричний прогресії,у якої b1=60;g=1_2​


Ответы на вопрос

Отвечает Якименко Назар.

Ответ:

3,75

Объяснение:

b₁=60; q=1/2

Формула n-го члена геометрической прогрессии bₙ=b₁·qⁿ⁻¹

b₅=b₁·q⁵⁻¹=60·(1/2)⁴=60/16=15/4=3,75