периметр прямокутника дорівнює 20см.знайди його сторони якщо відомо що площа цього прямокутника

дорівнює 24см​

Ответы на вопрос

Отвечает Ттофари Маша.

Ответ:

Объяснение:

периметр 2 ( а+b) = 20

а + b = 10

Площадь аb = 24

a = 10- b

(10-b)*b = 24

10 b - b2 = 24

0 = b2 -10 b +24

Д = 100 - 4*24 = 4

√д = 2

b 1 = 10 +2/2 = 6

b 2 = 10-2/2 = 4

a1= 10 -6 = 4

а 2 = 10-4 = 6

Ответ стороны равны либо 6 и 4, либо 4 и 6