Розв'язати систему рівняння способом підстановки. x+3y=5 3x+2y=12


Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Даша.

Ответ:

26/7           i          3/7

Объяснение:

x=5-3y

3x+2y=12 (система рівнянь)

3(5-3y)+2y=12

y=3/7

x=5-3*3/7

x=26/7