Не розв'язуючи рівняння, знайдіть суму та добуток його коренів: a2-2a+6=0 a2-2a+6=0


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Эльвира.

Ответ:

2; 6

Объяснение:

По теореме Виета:

ax²+bx+c=0

x₁+x₂=-b/a; x₁·x₂=c/a

a²-2a+6=0

a₁+a₂=-(-2)/1=2

a₁a₂=6/1=6