Помогите срочняком❤️ Доведіть,що значення виразу:27⁷+3¹⁸ кратне числу 84;


Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Дима.

Відповідь:

27⁷ + 3¹⁸ = (3³)⁷ + 3¹⁸ = 3²¹ + 3¹⁸ = 3¹⁸*(3³ + 1) = 28*3¹⁸ = 4*7*3¹⁸

Якщо 1 множник кратний 84 то всі теж кратні.