Знайдіть проміжки знакосталості функції у=-0,7х+350​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.

y=-0,7x+350

Нулі функції:

-0,7x+350=0

-0,7x=-350

x=500

метод пробних точок

x=0 y=-0+350="+"

x=1000 y=-700+350="-"

Отже, f(x)<0 при х є (500;+нескінченність)

f(x)>0 при х є (-нескінченність;500)

Отвечает Бровкин Александр.

Відповідь:

y= -10/7 x + 500

Пояснення:

у=-0,7х+350​

x= -0,7y + 350

-0,7 + 350 = x

-0,7y= x-350

y= -x * 10/7 + 500

y= -10/7 x + 500