Доведіть , що різниця квадратів двох послідовних цілих чисел дорівнює сумі цих чисел. Будь ласка

прикрипіть правило якщо існуєю

Ответы на вопрос

Отвечает Адельгареев Айназ.

Відповідь:

Пояснення:

нехай одно число =n тоді друге буде n+1. Запишемо і використаємо формулу різниці квадратів a²-b²=(a-b)(a+b)

n²-(n+1)²=(n-n+1)(n+n+1)=2n

Отвечает Мухаметьянова Рината.

x²-y²=x+y y=x-1

(x²-(x-1)²)=x+x-1

(x²-(x²-2x+1)=2x-1

(x²-x²+2x-1)=2x-1

2х-1=2х-1

доведено

Объяснение: