Послідовність задана формулою bn=4h+3. Знайдіть перший,четвертий та восьмий члени цьої послідовності


Ответы на вопрос

Отвечает Юпишина Белла.

Объяснение:

bn=4n+3

b1=4*1+3=7

b4=4*4+3=19

b8=4*8+3=35