B-2 1. Найдите тангенс угла наклона касательной к графику функции f(x)= cos(x + 3) в точке с

абсциссой x = -3 ​
1 0

Ответы на вопрос

Отвечает Русаков Андрей.

Відповідь:     tgα = 0 .

Пояснення:

    f( x ) = cos(x + 3) в точці з абсцисою  x = -3 ​.

 Тангенс кута нахилу дотичної до графіка функції  у точці  - це

 значення похідної функції в цій точці :

     f '( x ) = [ cos(x + 3) ]' = - sin( x + 3 ) * ( x + 3 )' = - sin( x + 3 ) ;

      f '(- 3 ) = - sin(- 3 + 3 ) = - sin0 = 0 .  Отже ,  tgα = 0 .