Помогите срочьно даю 80балов знайти корінь рівняння 2х2 – 3х – 2 = 0 (треба розписати)


Ответы на вопрос

Отвечает Гафуров Юсуф.

Ответ:

-1/2

Объяснение:

Можна використати формулу коренів квадратного рівняння:

для рівняння вигляду ax^2 + bx + c = 0, де a, b, c - деякі числа, корені x обчислюються за формулою:

x = (-b ± √(b^2 - 4ac)) / 2a

Для рівняння 2x^2 - 3x - 2 = 0, a = 2, b = -3, c = -2. Підставляючи значення в формулу коренів, отримаємо:

x = (-(-3) ± √((-3)^2 - 4(2)(-2))) / 2(2)

x = (3 ± √(9 + 16)) / 4

x = (3 ± √25) / 4

Таким чином, маємо два корені:

x1 = (3 + 5) / 4 = 2

x2 = (3 - 5) / 4 = -1/2

Відповідь: корені рівняння 2x^2 - 3x - 2 = 0: x1 = 2 та x2 = -1/2.