Знайти координати точок перетину графіків функцій у = 2,8x + 8 i y = 1,6x – 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Веснина Лиза.
Щоб знайти точку перетину графіків функцій, необхідно вирішити систему рівнянь, яка складається з рівнянь кожної функції:

2,8x + 8 = 1,6x - 4

2,8x - 1,6x = -4 - 8

1,2x = -12

x = -10

Тепер можна використати значення x, щоб знайти відповідне значення y, використовуючи одне з вихідних рівнянь:

y = 1,6x - 4 = 1,6*(-10) - 4 = -20

Отже, координати точки перетину графіків функцій будуть (-10, -20).