Функція 1/2 x-4 допоможіть пж​


Ответы на вопрос

Отвечает Mahmutova Nigina.

Ця функція має вигляд f(x) = (1/2)x - 4.

Значення функції залежать від значення x. Якщо підставити певне значення x виразу (1/2)x - 4, то отримаємо відповідне значення функції.

Наприклад, якщо x = 6, то f(6) = (1/2) * 6 - 4 = 3 - 4 = -1.

Також можна побудувати графік цієї функції на координатній площині, щоб побачити її поведінку. Графік цієї функції є прямою лінією з нахилом 1/2 та точкою перетину з осі y в точці -4.