Знайти значення виразу a+b=5 ab=-2 a^2-a^2-?


Ответы на вопрос

Отвечает Kravcov Denis.

Відповідь:

29 або 0

Пояснення:

Ну по перше a^2-a^2-? це те ж саме що x - x = ? Можливо ви мали на увазі a^2 - b^2?

Дано:

a+b=5

ab = -2

Знайти:

a^2 + b^2  = ?

Рішення:

(a+b)^2 = a^2 + b^2 +2ab - підставлямо значення
5^2 = a^2 + b^2 + 2 * (-2);

25 = a^2 + b^2 - 4;

a^2 + b^2 = 25 + 4; - тому що міняємо знак на протилежний при перенесені

a^2 + b^2 = 29;