Які фігури є графіками системи рівнянь х²+у²=5 ху=-3 Ваша відповідь: коло і пряма пряма і

гіпербола гіпербола і коло парабола і коло (Розпишите как решали) СРОЧНО!!!ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Имаева Ирина.

Відповідь: коло і гіпербола

Пояснення:

X²+Y²  - це графік кола, тут доведення такого немає, просто якщо підставити значення x та y, і вирішити рівняння, то графіком буде як я вже позначив - коло.

xy = -3, виносимо y, тоді получається y = -3/x, що за графіком функції  y = n/x - є гіперболою