4. Функцію задано формулою у = 4x + 5. Зайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 4; 2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 9. даю 30 балів сьогодні будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанов Ислам.

Аргумент - x

Функция - y

1) x = 4 ; y = ?

y = 4 × 4 + 5 = 21

2) y = 9 ; x = ?

9 = 4x + 5

-4x = 5 - 9

-4x = -4

x = 1

Отвечает Котёночек Аня.
1.4*4+2=18
2.4*9+5=41