Знайдіть різницю арифметичної прогресії(an) якщо a1=-7 a2=5 будь ласка допоможіть і розпишіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Афлятунов Рамиль.

Відповідь:

Пояснення:

Щоб знайти різницю арифметичної прогресії, потрібно спочатку знайти спільну різницю (d) між будь-якими двома послідовними членами послідовності.

Перші два члени послідовності задано як a1 = -7 і a2 = 5. Ми можемо використати ці значення для знаходження спільної різниці (d) наступним чином:

d = a2 - a1

= 5 - (-7)

= 5 + 7

= 12

Отже, загальна різниця арифметичної прогресії дорівнює 12.

Щоб переконатися, що це дійсно арифметична прогресія, ми можемо перевірити кілька наступних членів послідовності:

a3 = a2 + d = 5 + 12 = 17

a4 = a3 + d = 17 + 12 = 29

a5 = a4 + d = 29 + 12 = 41

Ми бачимо, що різниця між кожним наступним членом послідовності дійсно постійна і дорівнює 12, тому це арифметична прогресія зі спільною різницею 12.

Отже, різниця арифметичної прогресії дорівнює 12.

Отвечает Старченко Денис.

Ответ:         12.

Объяснение:

Дано

a(n);

a1=-7;

a2=5.

*********

Найти d.

Решение

an=a1+(n-1)d.

*********

a2 = a1+(2-1)d;

5=-7+d;

d=5+7.

d = 12.