Функцію задано формулою у=2х-1. Знайти значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 8; -8;

0,09. Знайти значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 10.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Илья.

у=2х-1, якщо х=8,-8;0,09

Аргумент це х, функція у. Для того, щоб розв'язати дане завдання достатньо замість х поставити запропоновані числа і обчислити:

1)у=2×8-1, у=15

2)у=2×(-8)-1=-17

3)у=2×0,09-1=-0,82.

у=2х-1, якщо у=10.

2х-1=10

2х=11

х=11/2

х=5,5

Отвечает Rakhimov Azat.

Ответ:У= 2х-1

У(8)=2*8-1=15

У(-8)=2*(-8)-1=17

У(0,09)=2*0,09-1=-0,82

2х-1=10

2х=11

Х=5,5

Объяснение: