20 балов!!!Для функції у = х² знайдіть значення у, яке вiдповiдае x = 3; -4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Маркова Ириша.

Ответ:

Для функції у = х²:

При x = 3, у = 3² = 9

При x = -4, у = (-4)² = 16

Отже, значення функції у для x = 3 дорівнює 9, а для x = -4 дорівнює 16.

Отвечает Ковалев Олексій.

Відповідь: y = 9; 16

Пояснення: у = 3^2 = 9

y = (-4)^2 = 16