ПРОШУ СРОЧНО!!! Знайди п'ятнадцятий член арифметичної прогресії, якщо а(1)= 6, d = -2


Ответы на вопрос

Отвечает Надольский Кирилл.

Ответ:      -22.

Объяснение:

Дано

a(1)=6;

d=-2.

***************

Найти a(15).

Решение

a(n)=a(1)+(n-1)d.

a(15) = 6+(15-1)(-2) = 6+14*(-2) = 6-28 = -22.