2. Перший член геометричної прогресії дорівнює 6, а знаменник дорівнює 4. Знайти суму п'яти перших

членів цієї прогресії. (36)

Ответы на вопрос

Отвечает Можайко Даша.

Ответ:

2046

Объяснение:

b1 = 6 \\ q =4

S5-?

s5 =  \frac{b1  \times ( {q}^{n} - 1) }{q - 1}  \\ s5 =  \frac{6 \times ( {4}^{5}  - 1)}{4 - 1}  =  2 \times 1023 = 2046