Чи є, лінійної функція, задана формулою: а) у = ; б) у = х(6 – х) + х 2 .


Ответы на вопрос

Отвечает Курлаев Анатолий.

Объяснение:

1)у= 2×(-6)-6= -18

2) y= 2×0-6=-6

3) y=2×9-6=12