Знайти нулі функції y=9x-4 y=√x+3 y=6x²+5x+1


Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Дима.

Объяснение:

нуль функції- це коли у=0

1) 9х-4=0

9х=4

х=4/9

(4/9;0)

2) √х+3=0

√х=-3

не може бути, функція нулів немає

якщо у вас задано функцію так: у=√(х+3), то √(х+3)=0, х+3=0, х=-3 (-3;0)

3) у=6х^2+5х+1=0

D=25-24=1

√D=1

x1=(-5-1)/12=-1/2

x2=(-5+1)/12=-1/3

(-1/2;0), (-1/3;0)