Розмістіть у порядку зростання числа: Розмістіть 2√5; √15; 3√2.


Ответы на вопрос

Отвечает Косюр Маряна.

Ответ:

√15 , 3√2, 2√5

Объяснение:

2√5 = √4*5 = √20

√15

3√2 = √9*2 = √18

Отвечает Кугин Александр.

Відповідь:

√15 , 3√2, 2√5

Пояснення:

как-то так