Записати в стандартному вігліді 0,037 123,5 0,25 13,4


Ответы на вопрос

Отвечает Дархановна Дания.

Відповідь:

0,037=3,7*10^{2}

123,5=1,235*10^{2}

0,25=2,5*10

13,4=1,34*10

Пояснення:

Стандартним виглядом додатного числа а називають його представлення у вигляді а10^{m}, де 1 ≤ a < 10,  m — ціле число; число m називають порядком числа a.

Отвечает Хромочкин Кирил.

Объяснение:

0,037=3,7*

1

0

2

10

2

123,5=1,235*

1

0

2

10

2

0,25=2,5*10

13,4=1,34*10