Скільки коренів має рiвняння х²+6=0


Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Олег.

Ответ:

Объяснение:Рівняння x² + 6 = 0 є квадратним рівнянням з коефіцієнтом a = 1, b = 0 та c = 6. Щоб знайти його корені, використаємо формулу дискримінанту:

D = b² - 4ac = 0² - 4(1)(6) = -24

Так як дискримінант виходить від'ємним, то рівняння не має дійсних коренів

Отвечает Мель Дарья.

Ответ:

Объяснение:

х²+6=0

х²=-6

Уравнение имеет 0 действительных корней тк квадраты действительных чисел могут быть только с положительным знаком