Допоможіть розв'язати рівняння √6x − 3 = 2;


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Андрей.

Щоб розв'язати це рівняння, спочатку додамо 3 до обох боків:

√6x − 3 + 3 = 2 + 3

Отримаємо:

√6x = 5

Потім піднесемо обидві сторони до квадрату, щоб виділити x:

(√6x)² = 5²

6x = 25

Тому:

x = 25/6

Відповідь: x = 25/6.