Доведіть, що вираз х²-6х+11 набуває лише додатних значень при всіх значеннях х. Умоляю допоможіть у

мене К/Р це остане завдання

Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Відповідь:

х²-6х+11=х²-6х+9+2=(x-3)²+2>0

Пояснення: