2) (3x-1)²+(4x + 2)² = (5x-1) (5x+1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Поликарпов Вадим.

Відповідь:

Пояснення:

Розв'язуємо рівняння:

(3x-1)² + (4x + 2)² = (5x-1) (5x+1)

Розкриваємо дужки:

9x² - 6x + 1 + 16x² + 16x + 4 = 25x² - 1

Скорочуємо подібні доданки:

25x² - 25x² + 9x² + 16x² - 6x + 16x + 1 + 4 + 1 = 0

Прибираємо зайві доданки:

50x² + 10 = 0

Ділимо обидві частини рівняння на 10:

5x² + 1 = 0

Віднімаємо 1 з обох сторін:

5x² = -1

Ділимо обидві частини на 5:

x² = -1/5

Отже, розв'язків цього рівняння немає, оскільки квадрат будь-якого числа є додатнім або нулем, тоді як права частина рівняння є від'ємним числом.