Побудуйте графік рівняння 2(x + y) - 3y = 1. Срочно даю 50 балов!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Власова Анастасия.

2(x + y) - 3y = 1

2x + 2y - 3y = 1

2x - y = 1

y = 2x - 1/3

Отже, наша пряма має нахил 2 і зміщення по вісі "y" -1/3.

Тепер можна побудувати графік. Якщо ми призначимо декілька значень для "x", ми можемо обчислити відповідні значення "y" та побудувати графік за допомогою координатної площини.

|x| y |

|-2| -5|

|-1| -3|

| 0| -1|

| 1| 1|

| 2| 3|