Знайдіть значення функції y=-3x+2 Якщо аргументу х дорівнює -3. А-11 Б11B-7 Т-4​


Ответы на вопрос

Отвечает Лось Михаил.

y =  - 3x + 2 \\ x =  - 3 \\ y =  - 3 \times ( - 3) + 2 = 9 + 2 = 11

Ответ: Б) 11