Знайдіть розв'язок рівняння -12x+17y=-87, який складається з двох протилежних чисел. (розв'язати

рівнем 7-го класу). Дам 60 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Каленёв Никита.

Ответ:

-12 х+17у=87

12х=12

--------------------------------

-12х+17у+12х=-87-12у

17у=87-12у

17у=87-12у

17+12у=-87

29у=-87

у=-87/29=-3

х=-у=-(-3)=3

Объяснение:

відповідь: 3;-3