У скiлькох точках перетинаються графiки функцiй:y=x^2 і y=x^-1


Ответы на вопрос

Отвечает Намазбаева Ляззат.

Ответ:

Графіки функцій y=x^2 і y=x^-1 перетинаються в тих точках, де вони мають однакове значення. Тобто, необхідно розв'язати рівняння x^2=x^-1.

Перепишемо рівняння у вигляді x^3=1, тоді його розв'язками будуть корені третього степеня з одиниці:

x = 1, x = -0.5 + 0.866i, x = -0.5 - 0.866i

Отже, графіки функцій y=x^2 і y=x^-1 перетинаються в трьох точках: (1,1), (-0.5 + 0.866i, 1.154-0.5 + 0.866i) і (-0.5 - 0.866i, 1.154-0.5 - 0.866i). Зверніть увагу, що останні дві точки є комплексними числами

якщо не складно поставте кращу

якщо не складно поставте кращувідповідь ;)