100 БАЛІВ ЧИСЛО -6 Є КОРЕНЕМ РІВНЯННЯ х2+ bх-6=0. ЗНАЙТИ ДРУГИЙ КОРІНЬ РІВНЯННЯ ТА ЗНАЧЕННЯ b.


Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Олег.

Смотри.....................


Отвечает Хома Аполлинария.

Відповідь:

Дано рівняння: х² + bx - 6 = 0.

Зазначено, що число -6 є коренем цього рівняння. Це означає, що якщо підставити -6 за x у рівняння, то ліва частина буде дорівнювати нулю.

Підставляємо x = -6 у рівняння:

(-6)² + b(-6) - 6 = 0

36 - 6b - 6 = 0

30 - 6b = 0

Тепер можемо знайти значення b, перенісши 30 на другий бік рівняння з зміною знака:

6b = 30

b = 30 / 6

b = 5

Таким чином, значення параметра b дорівнює 5.

Тепер можемо знайти другий корінь рівняння. Для цього можемо використати квадратне рівняння та виразити x:

х² + 5x - 6 = 0

(x + 6)(x - 1) = 0

Отже, другий корінь рівняння дорівнює 1.