Записати три перших члена числової послідовності, що задана формулою хn=2n^2-3n.


Ответы на вопрос

Отвечает Линберг Давид.

Ответ: Щоб знайти перші три члени послідовності, підставимо значення n=1, n=2 і n=3 у формулу:

x1 = 2(1)^2 - 3(1) = 2 - 3 = -1

x2 = 2(2)^2 - 3(2) = 8 - 6 = 2

x3 = 2(3)^2 - 3(3) = 18 - 9 = 9

Отже, перші три члени числової послідовності, заданої формулою xn = 2n^2 - 3n, дорівнюють -1, 2 і 9.

Объяснение: