Будь ласка допоможіть! Складіть квадратне рівняння за його коефіцієнтами a=2 b=3 c=10


Ответы на вопрос

Отвечает Турарбеков Ернат.

Для того, щоб скласти квадратне рівняння за його коефіцієнтами a, b та c, ми можемо скористатись формулою дискримінанту:

D = b^2 - 4ac

та формулою коренів квадратного рівняння:

x = (-b ± sqrt(D)) / 2a

Застосуємо ці формули, щоб скласти квадратне рівняння за даними коефіцієнтами:

Обчислимо дискримінант D:

D = b^2 - 4ac = 3^2 - 4210 = 9 - 80 = -71

Перевіримо знак дискримінанту. Оскільки D від'ємний, то квадратне рівняння не має дійсних коренів, тобто неможливо скласти квадратне рівняння за даними коефіцієнтами.

Отже, квадратне рівняння з коефіцієнтами a=2, b=3 та c=10 не існує.