Графік функції у=kx+b перетинає осі координат у точках A (0; -3) i В(1:0). Знайдіть значення к та

b. помогите пожалуйста даю 60 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Крапицкая Валерия.

Ответ:

За умовою задачі, графік функції перетинає осі координат у точках A (0, -3) і В(1, 0). Це означає, що коли x = 0, y = -3, а коли x = 1, y = 0.

Ми можемо скористатися цими точками для визначення значень k та b. Розглянемо точку А: коли x = 0, ми отримаємо значення y = -3. Це означає, що b = -3.

Тепер розглянемо точку В: коли x = 1, ми отримаємо значення y = 0. Підставляючи наші значення у формулу y = kx + b, ми отримаємо:

0 = k * 1 - 3

Розв'язуючи це рівняння відносно k, отримаємо:

k = 3/1 = 3

Отже, значення k дорівнює 3, а b дорівнює -3. Таким чином, рівняння графіка цієї функції виглядає так: y = 3x - 3.