Функцію Задано формулою у = -2х +7. Визначте: 1) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 6 ; 2) значення аргументу, при якому значення функції дорівнює - 9 ; 3) чи проходить графік функції через точку А(-4;15).

Ответы на вопрос

Отвечает Шведов Иван.

Відповідь:

1) Якщо х=6, тоді у= -5

2) Якщо у= -9, тоді х=8

3) Графік функції проходить через точку А( -4;15)

Пояснення:

у= -2х+7

1) Якщо х=6, тоді у= -2*6+7= -12+7= -5

2) Якщо у= -9, тоді

-2х+7= -9

-2х= -16

х=8

3) А( -4;15)

х= -4; у=15

-2*(-4)+7=15

8+7=15

15=15