Розв'яжіть рiвняння х³ + 3x² - 4x=0 Розклавши його ліву частину на множники.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Анастасия.

x*(x²+3x-4)=0x*(x²+4x-x-4)=0x*(x*(x+4)-x-4)=0x*(x+4)*(x-1)=0x=0x+4=0x-1=0x=0x=-4x-1=0

x1=-4 , x2=0 , x3=1

Пояснення: