Прошу кто понимает пошагово объясните пожалуйста Решите уравнение f (х)=0, если: f(x)= 2x^3-3x^2


Ответы на вопрос

Отвечает Паталашко Дмитрий.
Щоб розв'язати рівняння f(x) = 0, потрібно знайти значення x, які задовольняють цьому рівнянню, тобто такі, для яких f(x) дорівнює 0.

У нашому випадку функція f(x) = 2x^3 - 3x^2. Щоб знайти значення x, які роблять f(x) дорівнює 0, ми повинні розв'язати наступне рівняння:

2x^3 - 3x^2 = 0

Спочатку витягнемо спільний множник x^2:

x^2 (2x - 3) = 0

Отже, ми отримуємо два розв'язки:

x^2 = 0 або 2x - 3 = 0

Якщо x^2 = 0, то x = 0.

Якщо 2x - 3 = 0, то x = 3/2.

Отже, розв'язки рівняння f(x) = 0:

x = 0 або x = 3/2.