Розв’яжіть систему методом підстановки 5х − 3у = 10; х + 2у = 15.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Машенька.

x=15-2y

5(15-2y)-3y=10

75-10y-3y=10

-13y=-65

y=5

x=15-2•5

x=15-10

x=5

(5;5)