Розв'яжи систему рiвнянь методом підстановки: Результати обчислень округлюй до тисячних. x-2y =

-10, 7x+10y = 7. срочно!! ответ расписать

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Карина.

Ответ:

З першого рівняння виразимо x через y:

x = 2y - 10

Підставляємо це значення x в друге рівняння:

7(2y - 10) + 10y = 7

Розв'язуємо рівняння відносно y:

14y - 70 + 10y = 7

24y = 77

y = 77/24

Підставляємо це значення y в одне з початкових рівнянь для знаходження x:

x = 2y - 10 = 2(77/24) - 10 = 29/6

Таким чином, розв'язок системи рівнянь:

x = 29/6, y = 77/24.