Розв'яжiть рiвняння х³ + 4х² - 5x = 0, розклавши його ліву частину на множник.​


Ответы на вопрос

Отвечает Gevorgyan Van.

Ответ:

  {x}^{3} + 4 {x}^{2}   - 5x = 0 \\  x \times (  {x}^{2}  + 4x - 5) = 0 \\ x \times ( {x}^{2}  + x - x - 5) = 0 \\ x \times (x \times (x + 5) - (x + 5)) = 0 \\ x \times (x + 5) \times (x - 1) = 0 \\ x = 0 \\ x + 5 = 0 \\ x - 1 = 0 \\ x = 0 \\ x =  - 5 \\ x = 1 \\ x1 =  - 5.x2 = 0.x3 = 1